הרשמה לכנס אינטימיות גברית בזוגיות
.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותעברו לתשלום מאובטח לתשלום 100 ש"ח בלבד

בת הזוג שלך הולכת להיות מופתעת!

אצל רוב הזוגות האינטימיות הולכת ודועכת עם הזמן. בכנס הזה תוכל ללמוד איך להשיב את האינטימיות לזוגיות שלך!

למה אינטימיות ומיניות בזוגיות לגברים?

אנחנו מאמינים שכאשר טוב לנו בזוגיות טוב לנו בכל שאר התחומים בחיים. אותנו, באופן אישי מעסיקה השאלה איך עושים שיהיה לנו טוב באינטימיות הזוגית לאורך זמן.

בנוסף המרחב הזוגי הוא המקום הטוב ביותר להתפתחות אישית ושבו הפירות יהיו בעלי ההשפעה הרחבה ביותר.

מה בכנס?

במשך שבוע תוכלו לצפות ללא תשלום בהרצאות המומחים, אשר מלווים גברים וזוגות בתחום הזוגי והמיני. ההרצאות יתמקדו באינטימיות ומיניות בזוגיות מזוית גברית  ומטרתן להציג למשתתפים את הנושא מהיבטים שונים על מנת לאפשר העמקה ולמידה נוספת.

למי מיועד?

אף על פי שהכנס מכוון לגברים בזוגיות, הוא יכול להיות בעל ערך רב גם לאלה שאינם בזוגיות כרגע, אבל מכוונים לחיים זוגיים. בנוסף, זאת הזדמנות נהדרת עבור נשים להיכנס לעולמם של הגברים ולתמוך בהם במסע הזוגי ולהיתרם מההרצאות המדברות לגברים ולנשים כאחד.

מארגני הכנס: ברוך רז וניסים לוי

 ברוך רז - בזוגיות אוהבת, אב לשתי בנות, מייסד המרכז להתפתחות גברית, מעורר גברים לחיים שנועדו לחיות בשמחה ובאהבה - חיים של תשוקה, סיפוק ומשמעות. מנחה קבוצות גברים, טכסי חניכה ותהליכי ליווי אישיים.

ניסים לוי - בזוגיות אוהבת, אב לשני בנים, מחבר הספר ומפתח השיטה "מיניות קשובה", מייסד הערוץ האינטרנטי "קרובים" למיניות מתחדשת, מלווה יחידים וזוגות בקליניקה, בסדנאות ובקורסים לגילוי מחדש של האינטימיות והמיניות. 

גברים עושים שינוי באינטימיות הזוגית

בחרנו להקדיש את הכנס הזה לכם הגברים כי אנחנו חושבים שזהו הזמן של גברים להתחבר אל הלב שלהם ולהוביל שינוי בתחום החשוב והבסיסי ביותר בחיים שלהם - באינטימיות הזוגית.

זוגיות

מי מוביל את הזוגיות שלך? האם היא מיטיבה עבורך, עבור בת הזוג שלך ועבור ילדיכם? מה צריך לקרות כדי שהזוגיות שלך תהיה זאת שתמיד רצית ודמיינת?

אינטימיות

האם אתה נפגש באמת עם בת הזוג שלך? האם אתה מסתכל לה בעיניים? מקשיב למה שהיא משתפת איתך? האם אתה משתף אותה ברגשות שלך, בקשיים שלך, בחולשות שלך? האם אתה שותף אינטימי עם בת הזוג שלך?

מיניות

האם המיניות עם בת הזוג שלך מספקת אותך? האם אתה מרגיש שאתם מתמלאים מהמפגש המיני שלכם? האם הוא תומך בקשר שלכם או מחליש אותו? האם המיניות בתדירות טובה מבחינתך? האם יש לך שאיפות לגדול ולהעמיק במיניות עם בת הזוג שלך?

ההרצאות והמרצים בכנס

מה קודם למה - אינטימיות או מיניות?

מה תוכל לעשות כדי להעמיק את המיניות בזוגיות שלך, איך אפשר להעמיק את האינטימיות שלך עם עצמך ועם אהובתך ומה הדבר שגברים יכולים לעשות כדי למוסס התנגדויות וכיווצים ביחסים וליצור חיבור, קרבה באופן מיידי. 

ברוך רז

בזוגיות אוהבת, אב לשתי בנות, מייסד המרכז להתפתחות גברית, מעורר גברים לחיים שנועדו לחיות בשמחה ובאהבה - חיים של תשוקה, סיפוק ומשמעות. מנחה קבוצות גברים, טכסי חניכה ותהליכי ליווי אישיים.

אינטימיות ומיניות כבקשתך

מי אשם בדעיכת האינטימיות והמיניות בזוגיות שלך? האם בת הזוג? האם הנסיבות? האם אתה קורבן של המציאות או שמה אתה יכול, בכמה צעדים פשוטים לחדש את האינטימיות עם בת הזוג שלך? בהרצאה תקבל שלושה דברים שמכשילים אותך ושלושה דברים שיעשו את ההבדל.

ניסים לוי

בזוגיות אוהבת, אב לשני בנים, מחבר הספר ומפתח השיטה "מיניות קשובה", מייסד הערוץ האינטרנטי "קרובים" למיניות מתחדשת, מלווה יחידים וזוגות בקליניקה, בסדנאות ובקורסים לגילוי מחדש של האינטימיות והמיניות.

אתה מוביל בקצב שלי - אומנות מערכות היחסים

מהי הובלה גברית מודעת במעשה האהבה? מדוע היא נחוצה ואיך יוצרים סנכרון אינטימי ומיני? מה מאפשר לי כגבר להיות נינוח ורגוע במעשה האהבה? מה מאפשר לי כגבר לפגוש עוררות מינית מתוך נוכחות והקשבה?

דורית בר

יועצת מינית וזוגית, עומדת בראש האקדמיה לאינטימיות מודעת - אינטימיני, מפתחת השיטה פסיכותרפיה מינית הוליסיטית, מלווה אנשים במסעות ריפוי להעצמת התשוקה, העונג והאהבה, ומדריכה אנשי טיפול וחינוך ללימוד השיטה יחד עם טיה שלם.

גבר - אל תתפרק

התשוקה שלך גבר, היא מתנה עבורך ועבור הזוגיות שלך.
יש בך אנרגיה עצומה - אבל היא נגמרת מהר. מה עושים עם השפע הגברי הזה?
לעבור מפורקן מהיר לאנרגיה הממלאת אותך ואת זוגתך ולוקחת אתכם לגבהים חדשים

יהונתן שומר

נשוי באהבה ותשוקה כבר 20 שנה, אב לחמישה. יועץ מיני, מטפל ומנחה סדנאות לריפוי והתפתחות אישית וזוגית. משלב כלים מערביים עם ידע עתיק מהמזרח ומהמסורת היהודית.

מיניות זוגית תומכת התפתחות מינית גברית

שנים ארוכות שמנו את דעתנו על איך הגברים תומכים ולומדים את המיניות הנשית על הצרכים והאתגרים שבה. הגיע הזמן ללמוד את האתגרים והפוטנציאל של המיניות הגברית, וכיצד נשים, והשדה של המיניות הזוגית יכולים להיות המקום בו הגבר מקבלת את המסע ההתפתחותי המיני. למען העונג ואיכות החיים והריפוי של כולנו!!

מיכל מעיין דון

מנחה ומכשירה מנחי קבוצות למיניות מודעת, מורה בינלאומית למיניות מקודשת בארגון ISTA, מלווה בתהליכי ריפוי והתפתחות מינית אלטרנטיבית. מקימה את מרכז אישתר לאומנויות האהבה והתפתחות התודעה עם קבוצת אישתר.

 שפיכה מוקדמת- מה עושים?

הרצאה עוסקת באתגר המיני של גברים סביב הנושא של השפיכה מוקדמת. הרצאה תסביר מהי שפיכה מוקדמת ומה משפיע על השפיכה. הרצאה תתן כלים כיצד ניתן להתמודד עם שפיכה המוקדמת ולרתום את הפרטנרית שלנו.

מעוז יעקוב

מעוז יעקב סקסולוג, בעל תואר M.A.S בעבודה סוציאלית, מרצה בסמינר קיבוצים ואוניברסיטת חיפה . מטפל, מנחה ומרצה למיניות מעצימה. מקים את מרכז אישתר לאומנות אהבה והתפתחות התודעה. למד ומלמד מיניות טנטרית ושמאניזם מיני בארץ ובעולם. 

זוגיות נדיבה - איך לתמוך בחיי מין טובים בזוגיות ארוכת טווח בעשרה צעדים פשוטים

דברים פשוטים לעשייה, שתומכים בזוגיות שבה יש:
פחות מריבות
יותר קירבה
יותר חופש
יותר סקס

שחר ארז

עוזר לזוגות להתאהב מחדש. מטפל זוגי ומשפחתי מוסמך.

הגבר המולטי אורגזמי

שמענו על תופעת ריבוי האורגזמות אצל נשים, אבל לא ידענו שהיא קיימת גם אצל גברים. בראיון הזה שרועי נתן ל"קרובים" הוא מספר על האפשרות של גברים לחוות יותר מאורגזמה אחת, מה מאפשר את זה ואיך ניתן להגיע לזה. 

רועי שחם

רועי שחם- מורה למיניות. חי וחוקר מיניות מודעת מעל עשר שנים. אקטיביסט חברתי, מנחה ומרצה למיניות בריאה ומבריאה, חבר בקבוצת "אישתר". יוצר ומנחה הקורס "הגבר המולטי אורגזמי" במסגרת "מרחב לשם שינוי" הכולל קורסים, סדנאות, הרצאות ותהליכי ליווי אישיים, קבוצתיים וזוגיים.

תקשורת גברית אפקטיבית ביחסים - איך להתמודד עם הסערות הרגשיות של זוגתך ושלך

נלמד דרך הסתכלות מרעננת על המריבה הזוגית ונללמד מגוון כלים להתמודדת חכמה, מפרה ומקרבת - כזו שמאפשרת לשניכם להמשיך את היחסים בהרמוניה, שלווה, קירבה, תחושת "ניצחון" (עשינו זאת יחד, התגברנו על הבעיה!) וכמובן אהבה.

תומר קורון

מורה דרך לתקשורת רומנטית אותנטית, חכמה ואפקטיבית בין נשים לגברים - בשלב החיזור, דייטינג, מיניות וקשר זוגי 

מה אקבל בנוסף? 

תוכלו לצפות בהקלטות הכנס 
ולקבל את מתנות המרצים 

ללא הגבלת זמן בעלות של 100 ש"ח בלבד

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.